paco ibañez

En 2014, el cantautor Paco Ibáñez compleix 80 anys. (Fes click aquí per saber més de Paco Ibàñez…) Amb motiu d’aquesta celebració un grup d’entitats  acadèmiques i del món de l’ensenyament volen aprofundir en allò que ha estat la seva vida com a  professional: fer difusió dels poetes de totes les èpoques i cantar-los arreu del món. El projecte neix de la Universitat Autònoma, del grup de recerca Literatura i Música de la Sociedad General de  Literatura Comparada SELGYC, del Centre de Recursos Pedagògics del Prat i d’un equip de professionals de diferents disciplines.

La nostra escola hi participa en aquest projecte. Aquí teniu una mostra de les activitats que han treballat els nostres alumnes a l’escola tutoritzats pels professors del departament de Llengües de l’escola.

Activitats relacionades amb Espronceda

  • [Download not found]
  • [Download not found]
  • [Download not found]
  • [Download not found]
  • [Download not found]
  • [Download not found]
  • [Download not found]

Activitats relacionades amb Quevedo

  •  [Download not found]

Activitats relacionades amb José Agustín Goytisolo

  •  [Download not found]
  •  [Download not found]

Activitats relacionades amb Machado

5567978 5567981